Çevrimiçi (Online) Kayıt Görüşmesi

Covid-19 salgını nedeniyle kayıt görüşmelerimizi çevrimiçi (online) olarak da yürütüyoruz.
Çevrimiçi görüşme yapmak amacıyla randevu oluşturmak için aşağıdaki formu kullanarak iletişim bilgilerinizi tarafımıza iletebilirsiniz.

Covid-19 Önlemlerimiz

HİJYEN ÖNLEMLERİ

1. Söz konusu virüs tehdidine ilişkin bir önlem olarak yapılması gereken kişisel hijyen rutinleri hakkında bilgi veren afişler toplu kullanım ve duyuru alanlarına yönergelere uygun biçimde asılmıştır.
2. Standart temizlik ve hijyen rutinlerinin yanı sıra; yoğun insan temasının gerçekleştiği tüm cihaz, alan ve mekânlar 3 saatte bir yapılan uygulama ile sterilize edilmektedir.
3. Derslikler düzenli olarak havalandırılmaktadır.
4. Tüm derslik ve ofis alanlarında el dezenfektanları hazır bulundurulmaktadır.
5. MEB tarafından eğitim öğretim faaliyetlerine ara verilmesi kararı sonrasında da okulumuzdaki ek hijyen önlemleri aynı şekilde sürdürülmektedir.

AKADEMİK ÖNLEMLER

1. Öğrencilerimizin öğrenim faaliyetlerine ara verilen süreçten akademik olarak olumsuz bir şekilde etkilenmemeleri için;
2. Öğretmenlerce sınıflara ilişkin yıllık planların uygulanmasına yönelik mevcut durum saptanmış ve sürece ilişkin gerekli ek çalışma ve önlemler alınmıştır.
3. Öğrencilere sürece ilişkin özel bir ödevlendirme yapılmış ve verilen ödevlere ilişkin ek materyaller sağlanmıştır.
4. Öğretmen-öğrenci iletişiminin sürdürülmesi için sınıflara özel whatsapp grupları kurulmuştur.
5. Derslerin eksiksiz bir şekilde yürütülmesi için çevrimiçi dersler organize edilmiş ve bu derslere erişim için tüm öğrencilerimiz bilgilendirilmiştir.

İDARİ ÖNLEMLER

1. Eğitim öğretime ara verilen süreç boyunca, tüm öğretmenlerimize idari görevleri dışındaki mesaileri için ücretli izin verilmiştir.
2. Okul personelimizin çalışma saatleri güncellenmiş ve minimum sayıda  personelle çalışmak için dönüşümlü mesai trafiği organize edilmiştir.

KAYIT GÖRÜŞMELERİ

1. Okulumuzun yeni öğrencilerine yönelik kayıt görüşmeleri çevrimiçi platforma taşınmıştır. 
2. Kayıt görüşmeleri için yapılan ziyaretler de maksimum 3 kişi sınırı getirilmiştir.