2018-19 Kayıtları

Varlık Lisesi’nin 2018-2019 öğretim yılına ilişkin kayıt işlemleri 15 Ocak 2018 Pazartesi günü başlamıştır. İlgili tüm öğrencilerin ve velilerin okulumuza kayıt başvurusundan önce aşağıdaki hususları incelemelerini önemle rica ederiz. 

1. Varlık Lisesi'nde tüm kayıt işlemleri eşitlik ilkesi esas alınarak gerçekleştirilir. Varlık Lisesi’nde, ödüllü seviye tespit sınavlarımıza katılımdan dolayı elde edilen indirim ve bu sınavlarda elde edilen burs hakları ile kardeş kayıtlarında uygulanan “kardeş indirimi” ve ilgili yasa ve yönetmeliklerle belirlenen resmi bursluluk halleri haricinde, hiçbir koşul ve şartta kişiye özel indirim uygulanmaz.

2. Varlık Lisesi'nde tüm sınıflar 12 kişiliktir. Herhangi bir sınıfın kontenjanının dolması durumunda hiçbir koşulda sınıf kontenjanı artırılmaz. Bu yöndeki kayıt talepleri kabul edilmez. 

3. Varlık Lisesi’nin kayıt politikası tümüyle öğrenci ve veli referansı üzerine kuruludur. Bu sebepten kurumumuza ilk kez yapacağınız kayıt talepleri öncesinde, kurumumuzla daha önce çalışmış öğrencilerimizle ya da öğrencilerimizin velileriyle görüşmenizi önemle tavsiye ederiz.

4. Varlık Lisesi’yle ilk kez bu site üzerinden tanışıyorsanız, uyguladığımız Varlık Akademi Programı'nı (VAP) incelemenizi önemle rica ederiz. 

5. 
Okulumuzda tüm kayıt görüşmeleri eğitim koordinatörlerimiz tarafından gerçekleştirilir. Koordinatörlerimizden randevu almak için halkla ilişkiler birimimizi arayabilirsiniz.

Fiyat bilgilerimize ekteki dokümandan ulaşabilirsiniz. (Doküman sayfanın sonunda pdf olarak bulunmaktadır.)

 
Saygılarımızla,
Varlık Lisesi Eğitim Koordinatörlüğü

Doküman